Geslaagden Vakbekwaamheid Goederenvervoer

(Euro) Getuigschrift Beroepsgoederenvervoer Nationaal en Internationaal

Slagen zal je! Met een opleiding bij het BVC. Klik hier voor meer informatie.

1. Mevrouw J.M. Wilsch – Barsingerhorn
2. De heer I. Bosma – Amsterdam
3. Mevrouw M. Buckens – Barneveld
4. De heer T. W. A. Josemanders – Gassel
5. De heer R. C. Schouten – Oostzaan
6. De heer M. de Ridder – Woudenberg
7. De heer A. Lammertse – Blerick
8. De heer H. Havenga – Hellevoetsluis
9. De heer A. J. J. Poland – Middenmeer
10. De heer F. van Nieuwkoop – Reeuwijk
11. De heer A. Th. A. van Tilburg – Nieuw Vossemeer
12. De heer A. Boudeling – Ooltgensplaat
13. De heer F. Bergman – Arnhem
14. Mevrouw L. van Eijk – Ouderkerk a/d IJssel
15. De heer P. Dijkhuizen – Den Haag
16. Mevrouw D. Oudenbroek – Terneuzen
17. De heer E. Alferink – Apeldoorn
18. Mevrouw N. Brandhoff - Burggraaf – Hoogkarspel
19. De heer H. Malki – Arnhem
20. Mevrouw L. Dijst – Oudewater
21. De heer A. van der Heide – Berkel & Rodenrijs
22. De heer Q.J.A. Kapitein – Roosendaal
23. De heer J. van Baaren – Veenendaal
24. De heer J.F. de los Santos Sr. – Uitgeest
25. De heer S.G. van der Wal – Ouwsterhaule
26. Mevrouw M. Ros – Zeewolde
27. De heer N. Koulali – Utrecht
28. De heer H. Commandeur – Hoorn
29. De heer J. de Jager – Hulshorst
30. Mevrouw M. Joosten – Ospel
31. De heer R. de Haas – Horn
32. De heer C. Jonges – Middenbeemster
33. De heer J. van Mourik – De Glind
34. Mevrouw A. Rietdijk – Hellevoetsluis
35. Mevrouw R. Henkelman – Baexem
36. Mevrouw H. M.L. de Bruin – Zuiderveld
37. Mevrouw A. Boots – Spanbroek
38. De heer P. van der Lingen – Volendam
39. De heer M. Blom – Alkmaar
40. De heer R. Steur – Opmeer
41. De heer M. Yildirim – Amsterdam
42. Mevrouw Y. de Winter – Rotterdam
43. De heer C.A. Bos – Renswoude
44. De heer J. Hofland – Onderdijk
45. Mevrouw M. Langkamp – Ermelo
46. De heer M.M. de Jong – Spanbroek
47. De heer S. Deken – Aartswoud
48. De heer W. Weel – Alkmaar
49. De heer B. van der Zee – Harlingen
50. De heer A. van der Salm – Lisse
51. De heer W. Bas – Warmenhuizen
52. De heer M. Möhlen – Nieuw Vennep
53. De heer W.A. Egas – Middenbeemster
54. De heer J. Zwart – Heemskerk
55. De heer C. Bezemer – Rotterdam
56. De heer E.P.A. Verwer – Lisserbroek
57. De heer W. Lagendijk – Ruurlo
58. De heer A. Ooms – Emmeloord
59. De heer J. Bruijnooge – Yerseke
60. De heer S. de Jong – Joure
61. De heer E.P. Kramer – Urk
62. De heer A. van Splunter – Medemblik
63. Mevrouw G.N. Besemer – Hilversum
64. De heer M. van der Koogh – Heemskerk
65. Mevrouw R. Rem – Zwaag
66. De heer A. van der Tillaart – Geleen
67. De heer T. Huizinga – Marknesse
68. De heer R. Meuwissen – Linne
69. De heer R. Wassenaar – Nieuw Vennep
70. De heer S.G. Habes – Gouda
71. De heer J. Pul – Geldermalsen
72. De heer G. Wierenga – Midwolda
73. Mevrouw W. P. Kouijzer-Buijze – Biervliet
74. De heer T. Goderie – Winkel
75. De heer R. de Weijert – Velserbroek
76. De heer A. van Wijngaarden – Lekkerkerk
77. De heer R. van Nieuwkoop – Reeuwijk
78. De heer A. Verschoor – Sleeuwijk
79. De heer E.A. van Anrooij – Nieuw Vennep
80. De heer R. Spaans – Nijeveen
81. De heer A.H. Yesil – Almere
82. De heer L. van Splunter – Ouddorp
83. De heer P. Oud – Stellendam
84. De heer J. H. van den Hurk – Kerkrade
85. De heer G.J. Hoogendoorn – Capelle a/d IJssel
86. De heer M. de Boer – Monnickendam
87. De heer R. van de Pol – Ede
88. De heer R. Hubers – Lichtenvoorde
89. De heer R. van de Pol – Ede
90. Mevrouw E. Akse – De Wijk
91. Mevrouw N. Speets – Dirkshorn
92. De heer A. Baak – Venray
93. Mevrouw C.H.M. Wolsink - Vos – Swifterbant
94. De heer G.P. de Vries – Ermelo
95. De heer O. Ibrahim – IJsselstein
96. De heer E. Mittendorf – Amsterdam
97. De heer T.R. Visser – Rotterdam
98. De heer R.I.J. van der Vlugt – Haarlem
99. De heer H. Godri – Diemen
100. Mevrouw M.E.G.J. van Bussel - Roefs – Maasbracht
101. De heer O. El Youssoufi – Breda
102. De heer A.M. Meerkerk – Bleskensgraaf
103. De heer G. van der Horst – Hasselt
104. De heer P. Buijtenhuis – Nijkerk
105. De heer H. van Donselaar – Scherpenzeel
106. De heer J. Slomp – Ruinerwold
107. De heer R. J. J. Herpers – Barneveld
108. De heer E.D. van Vulpen – Westbroek
109. Mevrouw S. Jonker – Hoorn
110. De heer S. Schouten – Oostzaan
111. De heer A. Hof – Barneveld
112. Mevrouw A.L. Roelofsen - Kramer – Zuid Schermer
113. De heer K. Verweij – Geldermalsen
114. De heer F. Abdic – Amsterdam
115. De heer M. Hofman – Appingedam
116. De heer S. Snel – Oud Beijerland
117. Mevrouw C. Kuiper - van der Werf – Bedum
118. De heer J.P.H. Vendel – Beverwijk
119. De heer F. El Meriami – Amsterdam
120. De heer T.J. Kuiper – Enkhuizen
121. De heer G.G.A.H. Neijs – Rijsbergen
122. De heer P.C.M. van Holsteijn – Kwintsheul
123. De heer W. van Dijk – Geldermalsen
124. De heer D.M. Struik – Herkingen
125. De heer M. van Nus – IJsselstein
126. De heer J. K. den Butter – Uithoorn
127. De heer R. Poel – Naarden
128. De heer H. van der Linde – Vollenhove
129. De heer A. Jongeneel – Alblasserdam
130. Mevrouw W. Wagtho – Stroe
131. De heer M. van den Top – Voorthuizen
132. De heer M.N.J. van Stralen – Zuid Scharwoude
133. De heer D. van der Peijl – Haarlem
134. De heer H.J. den Hartogh – Rozenburg
135. De heer E. te Wierik – Enschede
136. De heer J. van Seters – Middelharnis
137. De heer M. van Eck – Heukelum
138. De heer H. Vreeken – Geldermalsen
139. Mevrouw A.C. Nieuwboer - Rijpkema – Zwartsluis
140. De heer J.H.H. Scholten – Broek op Langedijk
141. De heer J. van den Berg – Maassluis
142. De heer H. Schuit – Putten
143. De heer A.J. Rombouts – Apeldoorn
144. De heer M. van Zanten – Den Bommel
145. Mevrouw A. Bendt-Stoker – Purmerend
146. De heer J. Pennings – Geldrop
147. De heer H. Meeuwsen – Elburg
148. De heer P.J. Kirchjunger – Enschede
149. De heer M.N. Rais – Den Haag
150. Mevrouw F.M. van Schaik – Nieuw Vennep
151. De heer E.J. van der Poel – Reeuwijk
152. De heer P. Hoogendijk – Krimpen a/d IJssel
153. De heer B.G. Beentjes – Egmond Binnen
154. De heer E. Reuvers – Venlo
155. De heer D. Bierman – Lutjewinkel
156. Mevrouw M. C. A. Hoogmoet - Verschuren – Breda
157. De heer T. Westeneng – Ederveen
158. De heer M.N. van de Graaf – Enkhuizen
159. De heer A.Y. Uzun – Rotterdam
160. De heer L.G. de Jong – Delden
161. De heer K. Dob – Almere
162. De heer A.R.H. Zadehz – Groningen
163. Mevrouw A. Verwaal – Capelle a/d IJssel
164. De heer H. van der Weide – Linde
165. De heer S. Yologlu – Almelo
166. De heer B. de Vries – Spierdijk
167. De heer J. Koenders – Kerkdriel
168. De heer J.B. Pater – Vuren
169. De heer I. A. Meijer – Sneek
170. De heer F. Simsek – Almelo
171. De heer F. Oosterhaven – Medemblik
172. De heer J. van Eijk – Woubrugge
173. De heer M.N. Elazizi – Breda
174. De heer B. Kuunders – Milheeze
175. De heer P.H. Crielaard – Nieuw Lekkerland
176. De heer C.J. de Grijs – Den Bosch
177. Mevrouw J. van Ede – Renswoude
178. De heer F. ben Haddi – Haarlem
179. Mevrouw I. van Tussenbroek – Zijderveld
180. De heer A. de Boer – Muiderberg
181. De heer M. Turactemur – Rotterdam
182. De heer C. van Diepen – Hoogkarspel
183. De heer D. de Jager – Apeldoorn
184. De heer J. van der Ster – Den Hoorn
185. De heer G.J. Smink – Uitgeest
186. De heer C. Duifhuizen – Oud Beijerland
187. Mevrouw V. Özuçak – Hoogkarspel
188. Mevrouw I.A. van Zeventer – Zierikzee
189. De heer P.S. van Doorn – Gersten (D)
190. De heer D.A.P.G. Hendrikx – Reuver
191. De heer A. Klomp – Helmond
192. De heer B. Reinders – Ruinerwold
193. De heer L. Harreman – Spijkenisse
194. De heer M. van Gils – Schoonhoven
195. De heer A. van Ravens – Ridderkerk
196. Mevrouw W. Grootveld-Feldman – Zwaag
197. De heer L. de Vos – Stellendam
198. De heer P. van der Knijff – Nieuwerkerk a/d IJssel
199. De heer A. Broers – Wieringerwerf
200. De heer E. Molenaar – Schagen
201. De heer W. Soetendaal – Kootwijkerbroek
202. Mevrouw M. van der Plaat – Asperen
203. De heer J.T.M. Boots – Nibbixwoud
204. De heer J.J. Looman – Ermelo
205. De heer Mr. G. van der Klaauw – Amstelveen
206. De heer J.H. Dijkhuis – Geesteren
207. De heer T. Kooij – Vasse
208. De heer F.F. Nasser – Amsterdam
209. De heer S. Hartog – Abbekerk
210. Mevrouw M. Schoonbeek – Den Oever
211. De heer S.M. Boeree – Den Helder
212. De heer R. Bakker – Lutjebroek
213. Mevrouw M. Staalman-Broekhuizen – Hilversum
214. Mevrouw K. Tomova – Alkmaar
215. De heer M. Eren – Amsterdam
216. De heer M. van Donselaar – Langbroek
217. De heer M. Mud – Zwolle
218. De heer J.P. van Gils – Schoonhoven
219. De heer D. Wevers – Losser
220. De heer B. Bouchnafa – Haarlem
221. De heer J. Bruin – Warmenhuizen
222. De heer C. Bunschoten – Ermelo
223. De heer E. van der Stoel – Wijde Wormer
224. De heer G. Goesten – Horn
225. De heer H.J. van der Weerd – Harskamp
226. De heer A.G. Vreugdenhil – Tallåsen (Zweden)
227. De heer M. van Maanen – Voorthuizen
228. De heer E. Klok – Harskamp
229. De heer R. Doorneveld – Rotterdam
230. Mevrouw I. Dankier-van Bregt – Delfgauw
231. De heer J.H.M. Geerlings – Aalsmeer
232. De heer S. Donkelaar – Lunteren
233. De heer M. Eloualidi – Amsterdam
234. De heer E. Terstegen – Houten
235. De heer M. Jedema – Haarlem
236. De heer A. Gilles – Barneveld
237. De heer B. Dik – Hoogersmilde
238. De heer A.A. Jongejan – Weert
239. De heer A. Moussaoui – Amsterdam
240. De heer I. Kilicarslan – Amsterdam
241. De heer A.H.P. Bijwaard – Abbekerk
242. De heer J.G. Spiele – Enschede
243. De heer J.L. van Goudoever – Nunspeet
244. De heer W. van der Velden – Rotterdam
245. De heer P.W. Hartog – Abbekerk
246. De heer A. Mirza – Enschede
247. De heer P. Daams – Hilversum
248. De heer M. Koeman – Berkhout
249. De heer M. Zeghboubi – Amsterdam
250. De heer L. Dorr – Utrecht
251. De heer P. Bos – Vinkeveen
252. De heer J. Lover – Alkmaar
253. Mevrouw L.V. Hup- Hervij – Amsterdam
254. De heer L.J.J. Fatels – Zwaagdijk-Oost
255. De heer M.E.H. Blom – Culemborg
256. Mevrouw L.A.C. Groot – Venhuizen
257. Mevrouw E. Kocak-Ulucay – Amsterdam
258. De heer J. Koorn – Middenbeemster
259. De heer R.M van de Greijn – Loosdrecht
260. De heer A. Ehsan – Utrecht
261. De heer R.A. Goossens – Terheijden
262. De heer V.C.M. Visch – Zijderveld
263. Mevrouw M. Kaan – Hippolytushoef
264. De heer F. H. Haaksma – Wieringerwerf
265. De heer E. Zijlstra – Aalsmeer
266. De heer M.A.N. Spijker – Amersfoort
267. Mevrouw N. Yakut – Amsterdam
268. De heer P.J. van Luijk – Schelluinen
269. Mevrouw B.R.C. van Dijk – Enkhuizen
270. De heer P. Been – Gouda
271. Mevrouw F. Uc-Ulucay – Amsterdam
272. De heer L.J. de Jager – Lekkerkerk
273. De heer M.W.A. Woort – Den Helder
274. De heer J. Peek – Kerkwijk
275. Mevrouw M. Thomassen – Zwaag
276. De heer G. Sarkisjan – Almere
277. De heer J. D. Kapitein – Urk
278. Mevrouw A. Turk-Cetin – Amsterdam
279. De heer M. S. van Zeben – IJmuiden
280. De heer M. Menger – IJmuiden
281. De heer J. T. N. Mol – Heerhugowaard
282. De heer J.H. van Haaften – Den Bosch
283. De heer R. Dekker – Warmenhuizen
284. De heer H. de Jong – Linde
285. De heer G. Knijn – Bovenkarspel
286. De heer S. Pieck – Hoog Soeren
287. De heer N. P. Beerepoot – Andijk
288. De heer E.W. Jansen – Renswoude
289. De heer P.J.P. Hovens – Venlo
290. De heer L. Venema – Oldenhove
291. De heer G.J. Methorst – Scherpenzeel
292. De heer P.J. Twint – Middenbeemster
293. De heer M. Linstra – Drachten
294. Mevrouw A. van Binsbergen – Opheusden
295. Mevrouw G. Wempe-Molenaar – Spaarndam
296. De heer D. Molenaar – Spaarndam
297. De heer H. Bösing – Enschede
298. De heer M.J.P. Brouwers – Deurne
299. De heer S. Emens – Deventer
300. De heer M.F. Frijns – Guttecoven/Sittard
301. Mevrouw H.J.E. Schrijver-Derks van de Ven – Boven Leeuwen
302. De heer E. Chatojan – Enschede
303. De heer S. Hofstede – Heerhugowaard
304. De heer H. Demirci – Rotterdam
305. De heer N. van der Wal – Doetinchem
306. De heer A.R. Brakenhoff – Heemskerk
307. Mevrouw P. Dijkstra-Klerk – Hendrik Ido Ambacht
308. De heer S. Yavuz – Zaandam
309. De heer O. Seijmour – Zaandijk
310. De heer H. Yildiz – Medemblik
311. De heer R. M. Offerman – Den Helder
312. Mevrouw S. van der Heijde – Zaandam
313. De heer E. Cilmeli – IJsselstein
314. De heer M. Dzjavakjan – Oss
315. De heer M.N. Snel – ’t Veld
316. De heer C.J. de Vries – Emmen
317. De heer Y. Karakaya – Almelo
318. De heer H. van der Hoef – Renswoude
319. De heer A. de Loor – Hoorn
320. Mevrouw R. M. Schrijver – Almere
321. Mevrouw K.C. Vrijhoff – Veldhoven
322. De heer R.H.J. Schuring – Slootdorp
323. De heer A.F.G. Strik – Heesch
324. Mevrouw M. Nolthenius – Nibbixwoud
325. De heer C. Verweij – Waardenburg
326. De heer R.D. Nijholt – Oldeberkoop
327. De heer A. Balayan - Arnhem
328. De heer S.S.R. Shum – Heemskerk
329. De heer B.R. Bizimana – Terneuzen
330. De heer M.M. Schaap – Biddinghuizen
331. De heer J. van Deuveren – Barneveld
332. De heer E.W. Pellegrom – Waardenburg
333. De heer P.A.M. Karsten – Schellinkhout
334. De heer H. Akopian – Amersfoort
335. De heer S.C. Sahiboe – Zwanenburg
336. Mevrouw H.A. Bouwheer - Adams – Lunteren
337. De heer G. Tonapetian – Rotterdam
338. De heer P. Gobbels – Almelo
339. De heer H. Bakker – ’t Loo Oldenbroek
340. De heer J.J. Vuik – Capelle a/d IJssel
341. De heer P.J.J. Poland – Onderdijk
342. De heer J.E.L. Boekel – Den Burg
343. De heer G. Schreuder – Nijkerk
344. De heer M. Kuiper – Hoorn
345. De heer R.K. Pahlad – Uithoorn
346. De heer J.B. van Soeren – Otterlo
347. Mevrouw M. Hoexum – Sint Maartensvlotbrug
348. De heer J. van Staaveren – Lelystad
349. De heer R. Weevers – Rotterdam
350. De heer E. Boom – Wieringerwerf
351. Mevrouw J. A. Koens – Wolberink – Enschede
352. De heer H.J. Diepeveen – Renswoude
353. De heer G.A. de Zwarte – Renswoude
354. De heer R.P.C. van der Kooy – Barsingerhorn
355. De heer R. Argun – Amersfoort
356. De heer D. Horsch – Landgraaf
357. De heer B. van Beek – Zutphen
358. De heer M. Taouil – Hoogland
359. De heer N.R. Smit – De Rijp
360. De heer C. Oren – Amsterdam
361. De heer A. de Ruiter – Garderen
362. De heer B.P. Geerlings – Gorredijk
363. De heer F. Akilli – Amsterdam
364. De heer J.G. van den Broek – Scherpenzeel
365. De heer N.D. Rengerink – Swifterbant
366. De heer J.P. Kok – Purmerend
367. De heer E. Kulk – Katwijk
368. De heer A. Assaldan – Dordrecht
369. De heer S. van den Heuvel – Soest
370. De heer W. Smit – Zuidermeer
371. De heer H. Vis – Hulshorst
372. Mevrouw H. Kocak-Yavuz – Amsterdam
373. De heer V.A. van Dorp – Benschop
374. De heer M. Maree – De Wijk
375. De heer S.B. de Graaf – Den Burg
376. De heer M. Lamou – Haarlem
377. De heer B. Iscan – Arnhem
378. De heer I. Sengül – Amersfoort
379. De heer P. Scholten – Alkmaar
380. De heer R. Doze – Steenwijk
381. De heer M.E. van Dijk – Hoogwoud
382. De heer P.T. Sijm – Wateringen
383. De heer M.I. Jakoeb – Rotterdam
384. De heer P.A.G. Gul – Egmond aan Zee
385. De heer U. Ozunal – Amsterdam
386. De heer A. el Abbouti – Amsterdam
387. Mevrouw S. Ruijg – Bergen
388. De heer O. Williams – Alkmaar
389. De heer D. Karman – Almere
390. De heer B. Gürkan – Wijchen
391. Mevrouw J.A. Huigenbos-Jonker – Barneveld
392. De heer A. Schothorst – Soest
393. Mevrouw A. Guman – Rotterdam
394. De heer S.S. Sypersma – Easterwierrum
395. De heer D. Tuitel – Bovenkarspel
396. Mevrouw A.D.M. de Jong – Steenwijk
397. De heer P.A. de Hart – Vlijmen
398. De heer R. van Norel – Apeldoorn
399. De heer Y. Kamminga – Meppel
400. De heer E.W. Verwoert – Giesbeek
401. De heer J. Zoer – Smilde
402. De heer B. Pistoor – Purmerend
403. De heer Y. Hamdaoui – Amersfoort
404. Mevrouw G.M. Boots-Poland – Hoogwoud
405. De heer R. Niewold – Den Helder
406. De heer H. Weijman – Alphen
407. De heer M.A. Vos – Almere
408. De heer R.J. Span – Aadorp
409. De heer P.G. van Wijk – Scherpenisse
410. De heer A.J.A.A.M. van den Berg – Leidschendam
411. De heer N. Yaacoubi – Amersfoort
412. De heer G.P.D.M van Seumeren – Bilthoven
413. De heer M. van der Linden – Heesch
414. De heer N.A. Boumans – Wervershoof
415. De heer W. Blauw – Nieuw Buinen
416. De heer M.J. Jongenelen – Wouw
417. De heer G.J. Visser – Capelle a/d IJssel
418. De heer C. den Breejen – Dronten
419. De heer H. Hayta – Enschede
420. De heer J.C.T. Huisman – Hoofddorp
421. De heer N. Prins – Volendam
422. De heer M.A.M. Schetters – Halsteren
423. Mevrouw R. van den Berg – Alblasserdam
424. De heer S. Sarkisian – Maarssen
425. De heer M.J.M. Rullens – Oosteind
426. De heer R.J.G. van der Waal – Beinsdorp
427. De heer T. Oudeman – Heerhugowaard
428. De heer T. Freij – Finsterwolde
429. Mevrouw M.A.M. Stegeman-Aaftink – Hengelo
430. De heer A. Koning – Amsterdam
431. De heer E. Morren – Nijkerk
432. De heer M.P. van Houten – Andelst
433. De heer J.C. Tolhuisen – Westervoort
434. De heer J.G. Straatman – Elst
435. De heer M. Slinger – Medemblik
436. De heer D. Bosch – Cothen
437. De heer A. Mennen – Tholen
438. De heer O. P. Toxopeus – Andelst
439. De heer T.J.M. Stornebrink – Dronrijp
440. Mevrouw C.E.M. Bouwman-Edelijn – Ewijk
441. Mevrouw S.A.J. Dewkal – Den Haag
442. De heer A. Drost – Koekange
443. Mevrouw J. A. J. Piepers-Gunsing – Zevenaar
444. Mevrouw P.M. Jansen – Maarssen
445. De heer B. Veken – Abbekerk
446. De heer D.G.P. Binnewijzend – Avenhorn
447. De heer E. Kirakos – Maarssen
448. De heer D. Schabbing – Sint Maartensvlotbrug
449. Mevrouw M. Haverdil – Beuningen
450. De heer V.C.J.J. Hermens – Helmond
451. De heer A. Basar – Zaandam
452. De heer T. van der Veen – Hoorn
453. Mevrouw L.M. Bielderman – Blaauwendraad – Woudenberg
454. De heer J. Groen – Amsterdam
455. De heer K. Eltalhaui – Utrecht
456. De heer S. Raza – Arnhem
457. De heer C.J.M. Duivenvoorde – Uitgeest
458. Mevrouw M. Dijkstra – Zeewolde
459. De heer Ö. Köse – Bunnik
460. De heer B. Kocabas – Amsterdam
461. De heer R. de Ruiter – Assendelft
462. De heer A. Turan – Amsterdam
463. De heer E. van Blokland – Alkmaar
464. Mevrouw R. Erdogdu-Aydin – Arnhem
465. Mevrouw J.J. van Keulen – Amersfoort
466. De heer R. el Meriami – Amsterdam
467. De heer E. Medze – Zevenaar
468. De heer H. Tuysuz – Amsterdam
469. De heer R. Dogan – Amersfoort
470. Mevrouw H. Versteeg – Lelystad
471. De heer B. Hekhuijsen – Alkmaar
472. De heer J.A. van Heerewaarden – Tiel
473. De heer M. Raisse – Alkmaar
474. De heer M. Akbulut – Ede
475. De heer G.J. Imming – De Goorn
476. De heer M. de Wit – Beverwijk
477. De heer A. Mirzojan – Gemert
478. De heer A. Akbary Namvar – Alkmaar
479. De heer J. Sprangers – Den Helder
480. De heer D. de Wit – IJmuiden
481. Mevrouw R. Dogu – Amersfoort
482. De heer J.C. Kalkhoven – Grootebroek
483. De heer D. Cansiz – Utrecht
484. De heer A. el Allati – Maarssen
485. De heer J.R.A.J. Leemans – De Kwakel
486. De heer A. Visser – Nagele
487. De heer M. Aly – Nijmegen
488. Mevrouw S. Hussein – Arnhem
489. De heer M. Baytemir – Enschede
490. De heer N.N. Egwumba – Arnhem
491. Mevrouw H.J. Breederveld – IJsselmuiden
492. Mevrouw M.M.C. Meeuwsen – Zwolle
493. De heer H. Bruinen – Monster
494. De heer R. Atac – Arnhem
495. De heer P.T.G. Jenniskens – Horst
496. Mevrouw T. Ruygrok - Rentenaar – Julianadorp
497. De heer H. Kösem – Amersfoort
498. De heer J.N. Schuurman – Egmond a/d Hoef
499. De heer D.M. Lamberts – Haarlem
500. De heer R. Jagai – Enschede
501. De heer J.M. Bosma – Reduzum
502. De heer P.F.J. in ’t Zandt – Grubbenvorst
503. Mevrouw M.M.J. Zaaijer – Velp
504. De heer L.M.D. al Azzawi – Beusichem
505. De heer A. Ayoubi – Soesterberg
506. De heer A. Khazaryan – Warnsveld
507. Mevrouw N.M.E. Buskermolen – Aalsmeer
508. Mevrouw S.F.A. Akl – Lelystad
509. De heer A.M. Burgucu – Oldenzaal
510. De heer C. ben Saddik – Den Haag
511. De heer L.P. Nagelhoud – Doornspijk
512. De heer V. Erdogdu – Arnhem
513. De heer R. Harkink – Hoorn
514. De heer K. Schoonewille – Doorwerth
515. De heer S.H. Straatman – Elst
516. De heer I. Hopman – Egmond aan Zee
517. Mevrouw R. Karadeniz – Heerhugowaard
518. De heer J.A.J. van Gestel – Drunen
519. De heer M.L. el Morabet – Amsterdam
520. De heer N. Mese – Utrecht
521. De heer S. Lamrini – Amersfoort
522. De heer A. A. Khatcho – Soest
523. De heer R. Dezay – Amersfoort
524. Mevrouw K.E. Akopjan – Utrecht
525. De heer A.B. Drolenga – Wijchen
526. Mevrouw A. van Dijk – Loedeman – Bedum
527. De heer S. Hakobjan – Zwaag
528. Mevrouw M.G.J.M. Maessen – Sittard
529. De heer P.J.F. Maessen – Sittard
530. De heer M. Aarbi – Amsterdam
531. De heer M. El Hamdaouy – Alkmaar
532. De heer M. Buwalda – Ter Aar
533. De heer I. Mol – Schagen
534. De heer A. Arakelov – Veenendaal
535. De heer A.C. Lamberts – Velserbroek
536. De heer R.J.M.M. van Gimst – Julianadorp
537. De heer B.J.M. Boots – Hoorn
538. De heer R. Rubenyan – Malden
539. Mevrouw L.L. Kunst – Arnhem
540. De heer R.B. Duyts – Espel
541. Mevrouw R.P.J. Muijen – Beverwijk
542. Mevrouw G.C.M. Dijkshoorn-Wagemans – Beverwijk
543. Mevrouw A.M.D. Bolhuis – Apeldoorn
544. De heer S. Cansiz – Utrecht
545. De heer J.J. Greuter – Noord Scharwoude
546. De heer T. Almamis – Rotterdam
547. De heer D. Timmer – Neerijnen
548. De heer A. Farah – Schiedam
549. De heer J.A. Rumathe – Nijverdal
550. De heer B. Keskin – Amersfoort
551. De heer N. Martirosyan – Velp
552. Mevrouw S. Penterman – Eibergen
553. De heer G. Snitselaar – Werkhoven
554. De heer S. Özcam – Amsterdam
555. De heer A.F.M. Hafkamp – Apeldoorn
556. De heer M.M. Fluit – Meppel
557. De heer Y. el Yaakoubi – Edam
558. Mevrouw C.C.H.M. Farla – Amsterdam
559. De heer A.A. van Brakel – Nieuwleusen
560. Mevrouw E. Broers – Wognum
561. Mevrouw A.M. Slebus-Drolenga – Wijchen
562. De heer B.J. van Kooten Niekerk – Wijk bij Duurstede
563. De heer M. Hagenaar – ’s Gravenzande
564. De heer W.J.G. Swaans – Tilburg
565. De heer E. Gümrükcuoglu – Deventer
566. De heer H. Nasser – Arnhem
567. De heer F. Yagoubi – Utrecht
568. Mevrouw M. Sahin-Nihal – Rotterdam
569. De heer S. van der Maden – Assendelft
570. De heer G.J. de Jong – Beilen
571. De heer S. Dreijer – Nieuw Vennep
572. De heer R. Kucukkocabas – Assendelft
573. Mevrouw Z. Lahlal-Zitou – Breda
574. Mevrouw B. de Groot-Van Wijk – Doornspijk
575. De heer D. Broer – Noordwijkerhout
576. De heer B.J. Mens – Lisse
577. De heer M.R. Hulster – Amersfoort
578. De heer H.J. Slegtenhorst – Den Burg
579. Mevrouw A.J.M. Heus – Noordwijkerhout
580. De heer A. Kortekaas – Lisse
581. De heer F. Eghbal – Almere
582. De heer P.H. Mom – Utrecht
583. De heer H. Amperse – Goes
584. De heer U. Gungormus – Lelystad
585. De heer W. Hogenkamp – Tienray
586. De heer C. Koppenaal – Dirksland
587. De heer P.W. van Gils – Eersel
588. De heer A. Najim – Badhoevedorp
589. De heer R. Makran – Amsterdam
590. De heer S.A. Bunatyan – Breukelen
591. De heer M. Abouhcen – Amsterdam
592. De heer E.M. Laâchir – Amsterdam
593. De heer K. Grigorian – Helmond
594. De heer J.J.M. Stam – Alkmaar
595. De heer M. Ouarhis – Zaandam
596. De heer M.G.J. Tijssen – Venray
597. Mevrouw Y. Memisoglu – Amsterdam
598. De heer R. de Laat – Almere
599. De heer A. Cevik – Pannerden
600. De heer G.M. Lucardie – Arnhem
601. De heer H. Vardazarian – Tilburg
602. Mevrouw K.J.P. Heemskerk – Zevenhoven
603. Mevrouw A. Mekic – Vlaardingen
604. De heer G.J.A. van ’t Klooster – Hoevelaken
605. Mevrouw E. Conijn – Nibbixwoud
606. De heer J.S. van Tilburg – Hoorn
607. De heer H. Naber – Exloërmond
608. De heer B. Sijmons – Apeldoorn
609. De heer H.P.J. van den Enk – Laag Soeren
610. De heer S. Cetinkaya – Utrecht
611. De heer D. Tesselaar – Winkel
612. De heer J.W. Pul – Ederveen
613. De heer P.H.W. de Wildt – Castricum
614. De heer D. van Gils – Oud Beijerland
615. De heer P. van Bergeijk – Werkendam
616. Mevrouw M. Kalkman-Visscher – Apeldoorn
617. De heer J. Hooijer – Barneveld
618. De heer M. van Eis – Haarlem
619. De heer N. Th. Huisman – Wognum
620. De heer R.F.J. Jorna – Den Oever
621. De heer M.J. Bakker – Schagen
622. Mevrouw M.C.W. Linders – Bakel
623. De heer J.C.L. Mens – Lisse
624. De heer J.J. Huisman – Ruinerwold
625. De heer E. Engelbracht – Purmerend
626. De heer P. Vermaat – Wieringerwerf
627. Mevrouw A. Bakker – ’t Loo Oldebroek
628. De heer A. Günes – Roosendaal
629. De heer J. Zondag – Asperen
630. De heer M.J. Pronk – Avenhorn
631. De heer L.C. Peperkamp – Dirkshorn
632. De heer H. Jopse – Voorthuizen
633. De heer T. de Rooij – Zevenbergen
634. De heer M. van Herk – Waarland
635. De heer R.H.J. Verwoert – Houten
636. Mevrouw A.H.A.M. Dijkstra - Oude Hendriksman – Vriezenveen
637. De heer H.D. Wessels – Vriezenveen
638. De heer B.G. Schmidt – Woudenberg
639. De heer H.H.A.M. van Rooij – Son en Breugel
640. De heer J. Over – Roswinkel
641. Mevrouw G. Sloot – Mantgum
642. Mevrouw M.J. Barendregt – Rhoon
643. De heer N. Brouwer – Nieuwegein
644. De heer R. Veerman – Huizen
645. De heer D. Peters – Alphen aan de Rijn
646. De heer A.J. van der Maas – Schagen
647. De heer D.L. Wijnhout – Houten
648. De heer A.M. Verweij – Waardenburg
649. Mevrouw S. Mac Phail – Den Haag
650. De heer R.J. de Bruin – Hoogland
651. De heer S. Sevik – Amsterdam
652. De heer P.P.J.M. Heesakkers – Aarle Rixtel
653. Mevrouw C. van der Wekken-Geelhoed – Swifterbant
654. De heer R. Bosch – Den Oever
655. De heer B. Castricum – Heemskerk
656. De heer F. Belga – Roden
657. De heer H.M. van Dijk – Hoogkarspel
658. De heer A.C.T. Beers – Winkel
659. Mevrouw F. Geveke – Brielle
660. Mevrouw A. de Jong – Rhoon
661. De heer L. Mulder – Elst
662. De heer H.J.G. Reintjes – Veulen
663. Mevrouw E.M. van der Straten – Stavoren
664. Mevrouw K. Hart-Koomen – Oostwoud
665. De heer K. Swier – Sijbekarspel
666. De heer P.W. Howland – ’s Gravendeel
667. De heer M.E. de Pauw – St. Maarten
668. De heer R. Kaptein – Hoogwoud
669. De heer P.G.J. Gerritsen – Eck en Wiel
670. De heer F. de Gooijer – Bergen
671. De heer N. Holtrop – Wieringerwerf
672. De heer D. Bakhtar – Amsterdam
673. De heer R.O.J. van Rattingen – Schoondijke
674. De heer H.B.M.M. Verbruggen – Duiven
675. De heer K. Yildirim – Amsterdam
676. De heer C. van Dorth – Delden
677. De heer R. Kurvers – Echt
678. De heer N. Collewijn – Vleuten
679. De heer H. Eekels – Vlijmen
680. De heer J. Zeegers – Lisse
681. De heer H. Biter – Amersfoort
682. De heer E.M. Loukili – Zeist
683. Mevrouw S.A.M. Oudshoorn – De Hoef
684. De heer M. Collewijn – Groenekan
685. De heer H.G. Eppink – Steenderen
686. De heer N.A. Levering – Nieuwediep
687. De heer C.J. Baars – Zwanenburg
688. De heer R.J.M. Buurs – Volendam
689. De heer M.K.A. Silder – Reutum
690. De heer M.J.A. Mensink – Weerselo
691. De heer M.J.A. Blei – Almere
692. De heer U. Sahin – Ede
693. De heer R. Nijeboer – Langeveen
694. Mevrouw D. van Alst – Doetinchem
695. De heer M. Kok – Starnmeer
696. De heer P. Kok – Middenbeemster
697. De heer S. Westein – Wolvega
698. De heer R. Robijn – Kreileroord
699. De heer R. Tychon – Mechelen
700. De heer M.P. Kuzee – Ritthem
701. Mevrouw J.W. van den Eshof – Nieuw Buinen
702. De heer J.S. Russo – Zeist
703. De heer A. Schoop – Oosterblokker
704. De heer M.J. Wijnhout – Houten
705. Mevrouw L.M.S. Hagens – Wellerlooi
706. De heer S. Lamberink – Ommen
707. De heer H. J Scholten – Lochem
708. De heer A. Mirjamali Zanjani – Heemskerk
709. De heer D.M. Eeltink – Putten
710. De heer P.M.G. Reekers – Geesteren
711. De heer P.P.F.P van Zundert – Oosterhout
712. De heer W. Garabet – Almelo
713. De heer R. Stolk – Boskoop
714. De heer C. Kara – Amersfoort
715. De heer R. van Renselaar – Nijkerk
716. De heer L.J.A. Weel – ’t Veld
717. De heer H. Holters – Haaksbergen
718. De heer M.B.J. Kamphuis – Rossum
719. De heer S.M.P. Kassai – Egmond aan Zee
720. De heer R.G.E van ’t Slot – Elspeet
721. De heer S. Oudeman – Heerhugowaard
722. Mevrouw P.A.J. van den Bogaard – Kerkdriel
723. De heer R.J.M. Janssen – Tolkamer
724. De heer K. Veldman – Balk
725. De heer R.J.G. van der Broek – Niftrik
726. De heer L.J.A.H. Geelen – Beegden
727. De heer O. Turan – Amersfoort
728. Mevrouw S. Sabri-Kader – Apeldoorn
729. De heer A.D.B. Versteeg – Veenendaal
730. De heer F. Kuijpers – Venlo
731. De heer S.V. Mangon – Zoetermeer
732. De heer E. de Bruin – Opijnen
733. De heer P.J. Leenheer – Zoetermeer
734. Mevrouw C.M. Hoedemaker- v/d Berg – Zwolle
735. Mevrouw C. Zenati – Hilversum
736. De heer S. Buitenhuis – Witharen
737. De heer D. Verolme – Nieuwe Tonge
738. De heer R.G.J. Schrijver – Boven Leeuwen
739. De heer J. van Til – Purmerend
740. De heer H. Balayan – Arnhem
741. De heer J.G.M. Duckers – Rotterdam
742. De heer S.A.J. Spaan – Wehl
743. De heer C. Boorsma – Zaandam
744. De heer J.J. Smidt – Heerhugowaard
745. De heer H.G.J. Duivenvoorden – Lisserbroek
746. De heer B.W. Janssen – Klarenbeek
747. De heer J.W.A. Ilbrink – Klarenbeek
748. De heer R. Zwaan – Opperdoes
749. De heer J. van den Burgt – Hoorn
750. De heer C. Weerdenburg – Utrecht
751. De heer P.J.T Huiberts – Eindhoven
752. Mevrouw H. Mulder – Terschuur
753. De heer J.H.W.J. Jenniskens – Beugen
754. Mevrouw M. van der Linden – Oss
755. De heer M. Tesselaar – Winkel
756. De heer E. Halep – Amsterdam
757. De heer N. Konijnenberg – Waarland
758. Mevrouw N. van den Brink – Barneveld
759. De heer K. de Graaf – Diever
760. De heer M.D. Mulder – Wervershoof
761. De heer J. van Dalen – St. Jansklooster
762. De heer H.J.J. Thijssen – Haps
763. De heer D.C.L. Lousberg – Vijlen
764. De heer M. Tamguc – Amsterdam
765. Mevrouw J.M.M. Meilink – Zwaag
766. De heer T.C.C. Zuijdam – Heerhugowaard
767. De heer R.J.N. Bruin – Ysselsteyn
768. De heer W.J. Koster – Hollandscheveld
769. De heer E. Vriend – Hem
770. De heer W. Vriend – Hem
771. De heer S. Joethan – Almere
772. De heer S. Molhim – Rotterdam
773. De heer N. Snel – Oudewater
774. De heer P. Godlieb – Farmsum
775. De heer L.M. van der Zwan – Poeldijk
776. De heer Z. el Mahtouchi – Rotterdam
777. De heer A.J.M. Varga – Oosterblokker.
778. De heer B. Busscher – Dalfsen
779. De heer C.B. de Geus – ’s Gravendeel
780. De heer W. Khadir – Hoek
781. De heer J.C. Stooker – Delft
782. De heer G. Benschop – Harderwijk
783. De heer J.T.M. Westerman – Berkel & Rodenrijs
784. De heer A.E. van Harten – Kootwijkerbroek
785. De heer A. Visch – Elburg
786. De heer P.R. Blom – Zwanenburg
787. De heer J. Zagema – Lemelerveld
788. De heer F. Leijen – Anna Paulowna
789. De heer J. van ’t Oever – Laag Zuthem
790. De heer P.R IJsselstein – Apeldoorn
791. De heer P. Flokstra – Smilde
792. De heer D. Postma – Zwaag
793. De heer M. Mennega – Wierden
794. Mevrouw T.M. Grigorjan – Maarssen
795. Mevrouw T. Usta – Enschede
796. De heer S.J. Vermeulen – Woudenberg
797. De heer R. van Puffelen – Westwoud
798. De heer P.J.M. Boots – Aartswoud
799. De heer B.R.M. Wester – Wognum
800. De heer R. Balder – Nieuw Vennep
801. De heer B.A. van Velthoven – Eck en Wiel
802. De heer H.H.C. Gerrits – Wijchen
803. De heer S.J.W. Fisser – Breedenbroek
804. De heer R.S. Danenberg – Heerhugowaard
805. De heer A.Ö. Baydilli – Almere
806. De heer F.W. van der Lee – Bruchem
807. Mevrouw C. van der Lee – Ederveen
808. De heer N. Ambari – Utrecht
809. De heer N.J. Slagter – Emmen
810. De heer T. Kuiper – Wijngaarden
811. De heer B. Sperling – Ouddorp
812. De heer L.M.C. de Haas – Radewijk
813. De heer R.J. Splinter – Velzen-Noord
814. De heer A.J. Schaper – Oostwoud
815. De heer I. Özyürek – Amersfoort
816. De heer J. van Halst – Kamperland
817. De heer J.W. Koens – Enschede
818. Mevrouw I.I. Zittema – Wierum
819. Mevrouw R.B. Rullens-Nooijens – Oosteind
820. Mevrouw M. Goril – Nijmegen
821. De heer T. Dural – Venlo
822. De heer D. Roos – Heerhugowaard
823. Mevrouw L. Abreyan – Berlicum
824. De heer M. Zwaan – Zuidoostbeemster
825. De heer R.C.J. Blom – Zwanenburg
826. De heer J. Faasse – Lelystad
827. Mevrouw M.J.A. van de Moosdijk – Nieuwegein
828. Mevrouw A. Salahi – Amersfoort
829. De heer A.H.J. Vloedgraven – Raalte
830. De heer N. Hol – Leersum
831. De heer B.F. Baardemans – Nieuwegein
832. De heer W. Veldhuis – Slootdorp
833. De heer J. van Iterson – Asperen
834. Mevrouw M. Troost – Oude Tonge
835. Mevrouw M.A. Monsuur - Rozario – Lijnden
836. De heer C. Demirtas – Venlo
837. De heer P.M. van Loo – Putten
838. De heer E. Timmer – Waardenburg

839. De heer L. Diouani – Cuijk
840. Mevrouw A.J.A.H. de Vaal – Eindhoven
841. De heer G. Nijhuis – Almere
842. De heer N.P.W. Bol – Vinkeveen
843. De heer R. Dekker – Putten
844. De heer F. Evers – Arnhem
845. De heer P. Böcker – Diepenheim
846. De heer B. Westland – Sliedrecht
847. De heer A.B. Verheij – Dodewaard
848. De heer O. Karamanogullari – Almere
849. De heer W.B.T Stikvoort – Bilthoven
850. De heer M. Eshuis – Vriezenveen
851. De heer G.J.M. Hoogkamer – Hillegom
852. De heer T. Brouwer – Damsholte
853. De heer T. Hissink – Brummen
854. De heer N. Westeneng – Kampen
855. De heer P. Schrooder – Hensbroek
856. De heer A.M. Lashgari – Amersfoort
857. De heer M. Inal – Amersfoort
858. Mevrouw B. Kuijper – Ursem
859. De heer J. Methorst – Lunteren
860. De heer E.H. van Barneveld – Scherpenzeel
861. De heer W. van Vlastuin – Lunteren
862. De heer M. Güler – Roermond
863. De heer A.S.P. van Hulzen – Dalfsen
864. De heer V.M. van der Gun – Oldeberkoop
865. De heer H. al Tekriti – Almere
866. De heer J. Schouwstra – Den Burg
867. De heer M.K. van Es – Sliedrecht
868. De heer M. Kruithof – Rotterdam
869. De heer T. Heijsen – Malden
870. Mevrouw R. Haakman – Enkhuizen
871. Mevrouw S.M. Manaskan – Heerhugowaard
872. Mevrouw S. Burggraaf – Lexmond
873. De heer R.R. Brouwer – Nijkerk
874. De heer F.C. Brak – Benschop
875. De heer S. Akpolat – Amersfoort
876. De heer M. Zwart – Zwolle
877. De heer T. Id-M’Barek – Blaricum
878. De heer D. Meijers – Alkmaar
879. De heer A. Dijk – Hoornsterzwaag
880. De heer R.D.D. Blokland – Almere
881. De heer J.W.J. Schlechter – Doetinchem
882. Mevrouw P.M. de Goede – Ede
883. Mevrouw M.C. Bos-Van Impelen – Groenekan
884. De heer J. Smit – Zwaag
885. De heer D.A. Deelstra – Herbaijum
886. De heer G.C.R. Groenestein – Eemnes
887. De heer M.K. Naskov – Amsterdam
888. De heer F. Baksteen – Apeldoorn
889. De heer D. Bouw – Harderwijk
890. De heer M. Shinwari – Soest
891. Mevrouw M.E.J. Kleine Snuverink – Enschede
892. De heer P.J.D. Kamstra – Hillegom
893. De heer R.S.S. Sardjoe – Den Haag
894. De heer J. Splithof – Barneveld
895. Mevrouw P. Jacet – Breda
896. De heer S. Dekker – Harderwijk

897. De heer G.A. van Driel – Bergambacht
898. De heer P.A. van der Klocht – Hardenberg
899. De heer M.J. Mens – Leimuiderbrug
900. De heer Ö. Tasbas – Deventer
901. De heer L. Muijs – Bunschoten
902. De heer H.G. Vonk – Almere
903. De heer J.N. Kleinjan – Goudswaard
904. De heer W. van Binsbergen – Wenum Wiesel
905. De heer O.J. Kooij – Almere
906. De heer A.R. Kandaklou – Ede
907. De heer B. Meijer – Hoofddorp
908. Mevrouw A.J. Vriens – Dinteloord
909. De heer A. Pronk – Vlieland
910. De heer V. Pietersma – Hoorn
911. De heer J. Tichelaar – Wezep
912. De heer C. Wempe – Wieringerwaard
913. De heer J.F. Dekker – Vriezenveen
914. De heer N. Hartgers – Enschede
915. De heer K. van Etten – Schermerhorn
916. De heer N. Bakker – Heerhugowaard
917. De heer H. den Breejen – Zevenaar
918. De heer D. Wegstapel – Balkbrug
919. Mevrouw K. Aarts – Gulpen
920. De heer E. Engelhart – Den Oever
921. De heer R. van Pluuren – Etten
922. Mevrouw A. Heemskerk – Sleeuwijk
923. De heer I. Bas – Raalte
924. De heer T.E.A. Verdam – Maarssen
925. De heer R. Jagram – Rotterdam
926. De heer M.L. Lamboo – Lisse
927. De heer T.S. van de Lagemaat – Ravenswaaij
928. De heer A.N.H. Sassen – Hilversum
929. De heer M.M. Schakel – Leidschendam
930. De heer T.G.F. Dasselaar – Vriezenveen
931. De heer E. Spoor – Schagen
932. De heer J.K. Boots – Oudkarspel
933. Mevrouw L.D. Eggers – Wormer
934. De heer I.T.H. Loermans – Berghem
935. De heer C. Hatzmann – Hoogersmilde
936. De heer N. Deunk – Winterswijk
937. De heer J. de Glee – Heerenveen
938. De heer R. Modderman – Kaag
939. De heer H.H.J.T Willems – America
940. De heer J.J.S. Kok – Spanbroek
941. De heer P.J. Schuit – Opmeer
942. Mevrouw E. Jukema – Sexbierum
943. De heer W. Keesoom – Enkhuizen
944. De heer B. Mensink – ’t Harde
945. De heer I. el Hamdaoui – Zeist
946. De heer S. Isik – Enschede
947. De heer J. te Hennepe – Silvolde
948. De heer D. de Vos – Renswoude
949. De heer A. de Nooij – Wormer
950. De heer S.G. Botman – Wijdenes
951. De heer J. Bekendam – Genemuiden
952. De heer A.C.W. Karsten – Medemblik
953. De heer J. Schimmel – Eck en Wiel
954. De heer M.J. Cuppen – Hegelsom
955. De heer J.H. Poorterman – Daarle
956. Mevrouw E. de Leng – Hellevoetsluis
957. De heer B.V. Geresteijn – Barneveld
958. De heer F.N. Wang – Lunteren
959. De heer J. van de Werfhorst – Nunspeet
960. Mevrouw S. Drost – Hierden
961. De heer R.J.J. Groot – Spanbroek
962. De heer M. Boulhrir – Amsterdam
963. De heer T.L.A.M. van der Heijden – Heeswijk-Dinther
964. De heer S. Duijn – IJmuiden
965. De heer T.C.G.J. Lommerse – Bergeijk
966. De heer E.G.M. Zwanikken – Bunschoten-Spakenburg
967. De heer J.W. Tesselaar – Winkel
968. De heer A. Avtutan – Wormer
969. De heer M.N.H. Tol – Volendam
970. De heer B. Khalil – Cuijk
971. Mevrouw S.W.M. Krevel – Hülsmann – Zwolle
972. De heer P.J.M. van der Ploeg – Amsterdam
973. Mevrouw J. v/d Bunt - v/d Kraats – Voorthuizen
974. De heer K. Knijn – Spanbroek
975. De heer E.G. Bakker – Alkmaar
976. De heer R. Pols – Dordrecht
977. De heer R. van Olst – Wezep
978. De heer A.A. Stoter – IJsselmuiden
979. Mevrouw A.T.M. Jaspers – Alphen aan den Rijn
980. De heer P. Pols – Vinkeveen
981. Mevrouw L. Brak – Westerland
982. De heer N. Ray – Amsterdam
983. De heer G.J. Beijers – Overberg
984. De heer M. van Splunter – Swifterbant
985. De heer K. Tanielian – Alkmaar
986. Mevrouw C.A.O. Kesab – Amersfoort
987. Mevrouw N. Bieze – Onnen
988. De heer W.J. Hertgers – Klarenbeek
989. De heer A.J. Hoek – Biddinghuizen
990. De heer T.A.H. van der Linden – Veghel
991. Mevrouw J.C. Zinger-Heeling – Beilen
992. Mevrouw J.C. Commandeur – Wieringerwaard
993. De heer K. Kozan – Terborg
994. De heer C.E. Gerards – Maastricht
995. De heer M. Polinder – Doornspijk
996. De heer R. Spijkerboer – Dronten

997. De heer R. van der Sluijs – IJmuiden
998. Mevrouw M. Hammoud – Alphen aan de Rijn
999. De heer C.H.M. van Oudheusden – Schoonoord
1000. Mevrouw M.D.M. Kennis-Aerts – Rijsbergen
1001. De heer H.C. van der Vlist – Genemuiden
1002. De heer S.K. Swint – Emmen
1003. Mevrouw S.H. Boes – Lutten
1004. De heer S.G. Jimmink – Barsingerhorn
1005. Mevrouw I. Sallam – Apeldoorn
1006. De heer A.A. Cool – Den Haag
1007. De heer J.A.C. van der Hart – Puttershoek
1008. De heer R.J.G. van den Bosch – Swifterbant
1009. Mevrouw D. Zondag-Aurik – Geldermalsen
1010. Mevrouw J. Klasser-Heideck – Driebergen Rijsenburg
1011. De heer F.H.J. Klomp – St. Maarten
1012. De heer M. Kras – Volendam
1013. De heer J. Corneth – Baarlo
1014. Mevrouw K. Awedian – Landgraaf
1015. De heer F.B.J. Wentink – Luttelgeest
1016. De heer R. van der Straten – Oosthem
1017. De heer C. Mertens – De Punt
1018. De heer K. Meinen – Kootwijkerbroek
1019. De heer W. Jansma – Zwaagdijk-Oost
1020. De heer S.P. Keller – Zuidoostbeemster
1021. Mevrouw S. Meijer – Wilnis
1022. De heer A. Pul – Ochten
1023. De heer F. Yilmaz – Voorschoten
1024. De heer T. Beltman – Olst
1025. De heer P. de Zeeuw – Capelle aan de IJssel
1026. De heer S. van Rooijen – ’s Heer Arendskerke

 

.